Jesteśmy członkiem grupy BestDrive doświadczenie i tradycja

_DSC2618

 

_DSC2609

 

_DSC2624

 

CZOGUM – Firma stworzona na bardzo trwałej podstawie – ponad piętnastoletniej praktyce w obsłudze klienta detalicznego i hurtowego w zakresie handlu i eksploatacji opon . Tworzy ją zespół pracowników przygotowanych i wyszkolonych do profesjonalnej obsługi Klienta w zakresie doboru i sprzedaży opon oraz obsługi mechanicznej pojazdów samochodowych .

Wykorzystując zdobyte doświadczenie pragniemy przełożyć je na zadowolenie klienta. Specjalizujemy się w obsłudze flot samochodowych osobowych oraz ciężarowych oferując im wręcz wyborne warunki handlowe, pozwalając w ten sposób spać spokojnie każdemu właścicielowi firmy, którą obsługujemy. Jesteśmy w stanie przyjechać do klienta flotowego na plac firmy i obsłużyć go praktycznie na jego oczach. Oczywiście dotyczy to głównie flot ciężarowych. Samochody osobowe i dostawcze obsługujemy w serwisie, który jest wyposażony w najwyższej klasy sprzęt do obsługi kół. Nasi mechanicy postarają się o to, aby naprawiony samochód był zawsze sprawny technicznie, a klimatyzacja chłodziła nawet w najgorętsze dni. Mechanicy postarają się naprawić wszelkie usterki, które wystąpią w Państwa pojeździe. Do obsługi mamy przygotowane najwyższej klasy urządzenia znanych marek, co pozwala na to że Państwa zadowolenie będzie nieuniknione, a jakość wykonywanych usług pozwoli na to, że pozostaną Państwo z nami na bardzo długo.

Posiadając status hurtowni możemy zdobyć dla Państwa każdą oponę w bardzo przystępnej cenie. Jesteśmy dystrybutorami czołowych marek opon a w szczególności grupy CONTINENTAL ( Continental, Uniroyal,  Barum) oraz BRIDGESTONE (Bridgestone, Firestone, Dayton, Firstop). Równie dynamicznie działamy w sprzedaży wielu innych marek takich jak VREDESTEIN, HANKOOK, MICHELIN, GOODYEAR. Naszych klientów potrafimy zaopatrzyć w każdą felgę stalową czy też aluminiową oraz akcesoria z tym związane,  na co pozwala nam współpraca z  szanowaną, ze względu na bardzo wysoka jakość sprzedawanych wyrobów, firmę ALCAR.

W Serwisie  stawiamy na jakoś i rzetelność co pozwala naszym klientom cieszyć się długo z posiadanych pojazdów.

albo zadzwoń

+48 696-336-877