Myjnia samochodowa

Do skorzystania z usług naszej myjni samochodowej zapraszamy każdego, kto chce odświeżyć swój pojazd. W serwisie Czogum zatrudniamy fachowców, którzy dokładnie wyczyszczą Twoje auto, z troską o każdy detal. Tym, co nas wyróżnia, jest między innymi doskonała znajomość produktów do czyszczenia. Dzięki temu wiemy, po który środek sięgnąć w danej sytuacji. Ponadto nasi pracownicy to profesjonaliści w każdym calu, którzy powierzone zadania wykonują szybko i dokładnie.

Myjnia samochodowa czy samodzielne mycie auta – co wybrać?

Własnoręczne mycie auta jest tańsze jedynie na pozór. Wiele osób wykonujących to zadanie nie ma umiejętności ani sprzętu potrzebnych do dokładnego umycia samochodu. Co więcej, nierzadko korzystają oni z tanich produktów czyszczących, które nie zawsze dają dobre efekty i sprawiają, że po krótkim czasie pojazd wymaga ponownego czyszczenia.

Nasza myjnia samochodowa dysponuje specjalistycznym sprzętem, który ze względu na wysoki koszt zakupu jest często niedostępny dla wielu kierowców. Cena jednorazowego mycia, które zapewnia świetny efekt przez długi czas, jest nieporównywalnie niższa niż zakup całego zestawu preparatów czyszczących i sprzętu. Dysponujemy także środkami o pH neutralnym dla lakieru i specjalnymi gąbkami np. do nakładania wosku, dzięki którym preparat przedostaje się do mikroporów powierzchni auta.