czogun auto spa detailing

Kosmetyka samochodowa

Oferujemy usługi z zakresu kosmetyki samochodowej. Dzięki nim Twój pojazd zacznie znów wyglądać tak, jakby wyjechał prosto z salonu. Zajmujemy się zarówno zewnętrznym wyglądem, jak i wnętrzem pojazdu. Co więcej, odświeżamy również motocykle, skutery wodne i śnieżne, jachty oraz motorówki. Zestaw zabiegów oferowanych przez nasze auto spa sprawi, że Twój pojazd nabierze blasku. A warto wiedzieć, że kosmetyka samochodowa to nie tylko zwykła renowacja pojazdu, lecz zaawansowany proces, przy którym pracuje zespół naszych profesjonalistów.

Car detailing zewnętrzny

W ramach car detailingu zewnętrznego oferujemy konserwację i zabezpieczenie lakieru. Jest to niezbędny zabieg, przez który w pewnym momencie powinno przejść każde auto – lakier z biegiem czasu traci blask pod wpływem czynników zewnętrznych. By zahamować proces niszczenia karoserii, warto skorzystać z zabiegów kosmetyki samochodowej, a niekiedy po prostu udać się do myjni samochodowej. Oferujemy dokładne mycie auta aktywną pianą, polerowanie lakieru i odtłuszczanie go. Ponadto jesteśmy w stanie usunąć nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia z felg.

Car detailing wewnętrzny

W ramach car detailingu wewnętrznego zajmujemy się praniem tapicerek materiałowych, a także czyszczeniem i konserwacją tapicerek skórzanych. Mamy doświadczenie w usuwaniu nawet silnych zabrudzeń i wszelkich nieprzyjemnych zapachów. Podczas przeprowadzania zabiegów kosmetyki samochodowej korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych preparatów i zabezpieczamy tapicerkę impregnatem, który chroni ją przed osadzaniem się brudu. Zapraszamy do współpracy wszystkich właścicieli aut zarówno z Pruszcza Gdańskiego i okolic, jak i Gdańska oraz innych miast.

Konserwacja i zabezpieczanie lakieru

Karoseria nowego samochodu prezentuje się pięknie. Jednak z czasem pod wpływem działania różnych czynników zewnętrznych pokrywający ją lakier straci blask, a jego kolor znacznie płowieć. Aby zahamować ten proces, należy przeprowadzać zabiegi konserwacyjne. Polerowanie lakieru to jednak delikatna operacja, która wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu i preparatów. Dlatego warto zlecić jej wykonanie naszej firmie.

Przywrócimy bowiem lakierowi nie tylko blask i naturalną kolorystykę, ale także usuniemy z niego przebarwiania, drobne uszkodzenia i rysy. Co więcej, oprócz czynności związanych z korektą lakieru na życzenie klienta możemy go także dodatkowo zabezpieczyć za pomocą powłoki ceramicznej. Jej zastosowanie zapewnia mu skuteczną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem czynników atmosferycznych i chemicznych.

Wykonanie czynności takich jak woskowanie lakieru czy nakładanie powłoki poprzedzone jest u nas dokładnym wieloetapowym myciem pojazdu. Z usługi tej mogą skorzystać także klienci potrzebujący oczyścić nadwozie auta osobowego lub dostawczego z mniejszych, lub większych zabrudzeń.

Kosmetyka samochodowa - lakier
Kosmetyka samochodowa - lakier
Kosmetyka samochodowa - lakier

Pranie, czyszczenie i konserwacja tapicerki

Każdy kierowca chce, aby jego auto prezentowało się schludnie i elegancko nie tylko z zewnątrz, ale także wewnątrz. Wymaga to jednak regularnego sprzątania i czyszczenia poszczególnych elementów, ze szczególnym uwzględnieniem tapicerki. Łatwo ją bowiem zabrudzić, znacznie jednak trudniej pozbyć się z niej plam. Należy mieć też na uwadze, że użycie środków źle dobranych do danego materiału, może doprowadzić do jego zniszczenia. Z tego względu warto zlecić wykonanie czynności związanych z oczyszczaniem tapicerek profesjonalistom takim jak nasza firma. Posiadamy doświadczenie w tej materii, dzięki któremu dobieramy metody, pozwalające na całkowicie bezpieczne pozbycie się z plam i przebarwień.

Oferujemy pranie tapicerek materiałowych, a także czyszczenie i konserwację tapicerek skórzanych. Usuwamy skutecznie zabrudzenia i nieprzyjemnego zapachy, ale także zabezpieczamy tapicerkę impregnatem, który chroni ją przed osadzeniem brudu i wchłanianiem wilgoci. Na pewno nowością jest kładzenie na tapicerkę skórzaną ceramiki która w najwyższym stopniu chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi.