czogun auto spa detailing

KOSMETYKA SAMOCHODOWA AUTO SPA

Zapewniamy klientom kompleksowe usługi w zakresie kosmetyki samochodowej. W ramach prowadzonego AUTO SPA Detailingu jesteśmy w stanie zadbać o zewnętrzny wygląd auta, a także zabezpieczyć jego karoserię przed korozją. Możemy się również zająć wnętrzem pojazdu – po naszych zabiegach tapicerka będzie wyglądać jak nowa. Zgłaszać się do nas mogą jednak nie tylko posiadacze aut osobowych i dostawczych. Swoją ofertę kierujemy także do właścicieli motocykli, skuterów wodnych, skuterów śnieżnych, jachtów i motorówek..

Konserwacja i zabezpieczanie lakieru

Karoseria nowego samochodu prezentuje się pięknie. Jednak z czasem pod wpływem działania różnych czynników zewnętrznych pokrywający ją lakier straci blask, a jego kolor znacznie płowieć. Aby zahamować ten proces, należy przeprowadzać zabiegi konserwacyjne. Polerowanie lakieru to jednak delikatna operacja, która wymaga zastosowania odpowiedniego sprzętu i preparatów. Dlatego warto zlecić jej wykonanie naszej firmie.

Przywrócimy bowiem lakierowi nie tylko blask i naturalną kolorystykę, ale także usuniemy z niego przebarwiania, drobne uszkodzenia i rysy. Co więcej, oprócz czynności związanych z korektą lakieru na życzenie klienta możemy go także dodatkowo zabezpieczyć za pomocą powłoki ceramicznej. Jej zastosowanie zapewnia mu skuteczną ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi, działaniem czynników atmosferycznych i chemicznych.

Wykonanie czynności takich jak woskowanie lakieru czy nakładanie powłoki poprzedzone jest u nas dokładnym wieloetapowym myciem pojazdu. Z usługi tej mogą skorzystać także klienci potrzebujący oczyścić nadwozie auta osobowego lub dostawczego z mniejszych, lub większych zabrudzeń.

Kosmetyka samochodowa - lakier
Kosmetyka samochodowa - lakier
Kosmetyka samochodowa - lakier

Pranie, czyszczenie i konserwacja tapicerki

Każdy kierowca chce, aby jego auto prezentowało się schludnie i elegancko nie tylko z zewnątrz, ale także wewnątrz. Wymaga to jednak regularnego sprzątania i czyszczenia poszczególnych elementów, ze szczególnym uwzględnieniem tapicerki. Łatwo ją bowiem zabrudzić, znacznie jednak trudniej pozbyć się z niej plam. Należy mieć też na uwadze, że użycie środków źle dobranych do danego materiału, może doprowadzić do jego zniszczenia. Z tego względu warto zlecić wykonanie czynności związanych z oczyszczaniem tapicerek profesjonalistom takim jak nasza firma. Posiadamy doświadczenie w tej materii, dzięki któremu dobieramy metody, pozwalające na całkowicie bezpieczne pozbycie się z plam i przebarwień.

Oferujemy pranie tapicerek materiałowych, a także czyszczenie i konserwację tapicerek skórzanych. Usuwamy skutecznie zabrudzenia i nieprzyjemnego zapachy, ale także zabezpieczamy tapicerkę impregnatem, który chroni ją przed osadzeniem brudu i wchłanianiem wilgoci. Na pewno nowością jest kładzenie na tapicerkę skórzaną ceramiki która w najwyższym stopniu chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi.